19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR HAFTASI ŞENLİKLERİ
19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR HAFTASI ŞENLİKLERİ İLÇEMİZDE BÜYÜK BİR COŞKUYLA KUTLANDI.
ÖDÜL ALAN OKULLARIMIZ VE GENÇLERİMİZ;
VOLEYBOL MÜSABAKALARI ;
KIZLAR : 1. ATATÜRK YATILI BÖLGE O.O.
2. ŞEHİT İLHAMİ KOÇAK O.O.
3. DEMİRDÖVEN O.O.
ERKEKLER : 1. ALVAR ORTAOKULU
2. ATATÜRK YATILI BÖLGE O.O.
3. 13 MART O.O.
MASA TENİSİ MÜSABAKALARI
LİSELER :
KIZLAR : 1. HAMİYET TAHTACI (PASİNLER ANADOLU LİSESİ)
2. ESRA KIRTEPE ( PASİNLER ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ)
3. MERAL KIRTEPE ( PASİNLER ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ)
ERKEKLER : 1. FURKAN ŞİMŞEK (PASİNLER ANADOLU LİSESİ)
2. YUNUS EKMEKÇİ (PASİNLER ANADOLU LİSESİ)
3. HAKAN ÇAKAL ( PASİNLER ANADOLU LİSESİ)
ORTAOKULLAR :
KIZLAR : 1. MERVE AKÇAYIR (ATATÜRK YATILI BÖLGE O.O.)
2. SEDANUR ULUDAĞ ( EPSEMCE O.O.)
3. MELİSA GÖKSU ( TAŞKAYNAK O.O.)
ERKEKLER: 1. FURKAN TEKİN ( ALVAR O.O.)
2. EMİRCAN KARADENİZ ( ALVAR O.O.)
3. SITTIK KARADENİZ ( ALVAR O.O.)
LİSELER ATLETİZM MÜSABAKALARI
100 METRE ERKEK KOŞU
1- YAKUP ALTUN ( PASİNLER İMAMHATİP LİSESİ)
2- OSMAN MUŞLU ( ALVARLI EFE ANADOLU LİSESİ)
3- ARIKAN HAVAER ( PASİNLER ANADOLU LİSESİ)
100 METER KIZ KOŞU
1- NEŞE TOHUMCU ( KIZ MESLEK LİSESİ)
2- BERRİN GÜMÜŞ( PASİNLER ANADOLU LİSESİ)
3- MELTEM AKBABA ( ALVARLI EFE ANADOLU LİSESİ)
800 METRE ERKEKLER KOŞU
1- HAKAN KOÇ (ALVARLI EFE ANADOLU LİSESİ)
2- FIRAT TAHTACI ( TİCARET MESLEK LİSESİ)
3- SAMET YILDIZTAŞ( PASİNLER ANADOLU LİSESİ)
400 METRE KIZ KOŞU
1- GÜLÇİN SÜMELİ ( PASİNLER ANADOLU LİSESİ)
2- TUĞBA KURT ( KIZ MESLEK LİSESİ)
GÜLLE ATMA ERKEK
1- HARUN ALTUN ( İMAMHATİP LİSESİ)
2- FURKAN SIRMA ( PASİNLER ANADOLU LİSESİ)
3- EBRAR ZORLU ( ALVARLI EFE ANADOLU LİSESİ)
GÜLLE ATMA KIZ
1- NAZLI KONAY ( KIZ MESLEK LİSESİ)
2- TUĞBA BOZBEY ( PASİNLER ANADOLU LİSESİ)
UZUN ATLAMA ERKEK
1- SAMET BEKTAŞ (İMAMHATİP LİSESİ)
2- EMRAH BAL (ANADOLU LİSESİ)
3- ÖMER FARUK KARAGÖZ (ALVARLI EFE ANADOLU LİSESİ)
UZUN ATLAMA KIZ
1- SONNUR DUR ( KIZ MESLEK LİSESİ)
2- DİLAN YILDIRIM ( PASİNLER ANADOLU LİSESİ)
ORTAOKULLAR ATLETİZM MÜSABAKALARI
100 METRE ERKEK KOŞU
1- EMİRHAN BAKKAL ( DEMİRDÖVEN O.O)
2- CUMA KONAY ( CUMHURİYET O.O)
3- TAHİP MEYVECİ ( ARDIÇLI O.O)
100 METRE KIZ KOŞU
1- ESNA TOHUMCU ( ŞEHİT İLHAMİ KOÇAK O.O)
2- SEMA KIRTEPE( 13 MART O.O)
3- İLİM TOPAL ( ALVAR O.O)
800 METRE ERKEK KOŞU
1-FETTİH GÜVEN ( 13 MART O.O)
2- MİRAÇ TEKMAN ( ALVAR O.O)
3- SERHAT TOHUMCU ( ŞEHİT İLHAMİ KOÇAK O.O)
400 METRE KIZ
1- ZEYNEP YILMAZ ( 13 MART O.O)
2- SERAP ALPKILIÇ ( ŞEHİT İLHAMİ KOÇAK O.O)
3- SEDA GENÇ ( HASANKALE O.O)
GÜLLE ERKEK
1- MEHMET ÇALIŞ ( 13 MART O.O)
2- AKIN AKÇELİK ( İBRAHİM HAKKI İMAMHATİO O.O)
3- MUSTAFA KAÇMAZ ( ARDIÇLI O.O.)
GÜLLE KIZ
1-ZELİHA DERİN ( ATATÜRK YATILI BÖLGE ORTAOKULU)
2- NAZER KARSLI ( HASANKALE O.O)
3- GÜLŞAH ATMACA ( DEMİRDÖVEN O.O)
UZUM ATLAMA ERKEK
1- ABDURRAHMAN BUDAK ( ATATÜRK YATILI BÖLGE ORTAOKULU)
2- EMRE ARDAHANLI ( İBRAHİM HAKKI İMAMHATİP ORTAOKULU)
3- YUSUF DAL ( EPSEMCE O.O)
UZUN ATLAMA KIZ
1- SONAY BÜYÜKYILDIRIM ( HASANKALE O.O)
2- ESMANUR NOHUTCU ( DEMİRDÖVEN O.O)
3- MERVE AKÇANUR (ATATÜRK YATILI BÖLGE ORTAOKULU)