ERZURUM PASİNLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Kenan KAYA nın 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Yol Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Kenan KAYA nın 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Yol Sonu Mesajı

Değerli Meslektaşlarım,

 

Bizlerle birlikte yan yana ve omuz omuza, yüreklerini ortaya koyarak çalışan siz değerli meslektaşlarıma teşekkür ediyorum.

Sizlere emanet edilen, yüce milletimizin değerli evlatlarını 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı boyunca; vatanını, milletini, insanı ve insanlığı seven, sevmeyi öğreten, onlara farkındalık sağlamaya çalışan, sorumluluklarını bilen, yarının dünya liderleri olarak başarılı bireyler olarak hayata hazırladığınız için teşekkür eder ve başarılarınızın diliyorum.

 

Kıymetli Velilerimiz;

 

Evlatlarımızı akademik olarak başarılı yetiştirmenin yanında onları, Milli, manevi ve insani değerlerimizi benimseyen, vatanına ve milletine sadakat ilkesinden ayrılmayan, eğitim kadromuzun ve velilerimizin varlığını bilmek bizlerin ve ülkemizin gücüne güç kattığı yeni bir eğitim-öğretim yılını daha tamamlamış bulunmaktayız.

İçinde bulunduğumuz yüzyılda dünyayı yönetecek Türkiye’nin her bireyi bizim için çok değerlidir. Çünkü yarınlarımızın yöneticileri şu an sizlerin yanında.  

Unutmayalım ki; uzun tatil döneminde evlatlarınızla birlikte geçireceğiniz güzel zamanlar ve onlara göstereceğiniz ilgi alaka sizlere, bizlere ve ülkemize daha faydalı bireyler olarak yetişmelerini sağlayacaktır  

 

Sevgili Öğrenciler,

 

Bir eğitim öğretim yılının sonuna ve uzun bir tatil dönemine başlıyoruz. İyi bir tatili hak ettiniz.  Tatil döneminde dinleniniz, ailenizle birlikte zaman geçiriniz. Okulu ve okumayı özleyiniz.  Tatil döneminde bolca kitap okuyunuz. Unutmayınız ki okuduğunuz her kitap sizin için yeni bir başlangıç ve farklı ufuklar açacak ve mutlaka sizleri başarıya götürecektir. Ülkemizin yarınları sizlersiniz. Vatanımıza ve milletimize sadakat, milli ve manevi değerlerimize sımsıkı sarılmak büyük ülkemizi ve yüce milletimizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmak için çalışmanızın devamını bekliyor,

Hepinizi başarılarınızdan dolayı kutluyor iyi tatiller diliyorum.   

 

 

 

Kasımpaşa Mahallesi Şehit İshak Çelik Cad. Hükümet Konağı Kat/3 25300 Pasinler/ERZURUM - 0(442) 661 35 45

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.