ERZURUM PASİNLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Kenan KAYA´nın 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Kenan KAYA´nın 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

 

Sevgili Öğrencilerim, Kıymetli Meslektaşlarım, Saygıdeğer Velilerim;

Pasinler İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak ilk defa sizlerle, yeni eğitim-öğretim yılına mutluluğu içerisindeyim.

Milli, manevi ve insani değerlerimizi benimseyen, vatanına ve milletine sadakat ilkesinden ayrılmayan öğrencilerimizin, eğitim kadromuzun ve velilerimizin varlığını bilmek bizlerin ve ülkemizin gücüne güç kattığı yeni bir eğitim-öğretim yılına daha başlıyoruz.

 

Sevgili Öğrenciler,

Uzun bir tatil dönemi sonrasında,  okulunuza heyecanla başlama zamanı geldi. Unutmayınız ki derslerinizde göstereceğiniz çalışmalar mutlaka sizleri başarıya götürecektir. Ancak vatanımıza ve milletimize sadakat, milli ve manevi değerlerimize sımsıkı sarılmak büyük ülkemizi ve yüce milletimizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmak için çalışmanızı bekliyor ve hepinize başarılar diliyorum. Çünkü “Muhtaç olduğunuz kudret, damarlarınızdaki asil kanda mevcuttur.”

 

Değerli Meslektaşlarım,

Bizlerle birlikte yan yana ve omuz omuza, yüreklerini ortaya koyarak çalışan siz değerli meslektaşlarıma inanıyor ve güveniyorum.

Sizlere emanet edilen, yüce milletimizin değerli evlatlarını yetiştiren; vatanını, milletini, insanı ve insanlığı seven, sevmeyi öğreten, onlara farkındalık sağlamaya çalışan, sorumluluklarını bilen, başarılı bireyler olarak hayata hazırlayacağınıza olan inancım tamdır. Sizlere yürekten başarılar diliyorum.

 

Kıymetli anne ve babalar,

Evlatlarımızın hayata hazırlanmasında sizlerin emeği tartışılmaz bir gerçektir. Unutmayalım ki değerleriyle sağlam bir toplumun temeli ailede atılır. Sağlam temelli aileler sağlam temelli toplumlara, sağlam temelli toplumlar ise güçlü yarınlara ulaşacak büyük ülkelere işarettir. Çocuklarımızı milli, manevi ve insani değerlerimizi benimseyen bireyler olarak yetiştirmek için çalışacağınıza inancım tamdır.

 

Bu duygu ve düşüncelerle;

2016-2017 eğitim-öğretim yılının ülkemize, milletimize, ilimize, ilçemize, fedakâr öğretmenlerimize ve gözümüzün nuru öğrencilerimize hayırlar ve başarılar getirmesini diliyorum.

 

 

                                                                                                           Kenan KAYA

                                                                                                 Pasinler İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

Kasımpaşa Mahallesi Şehit İshak Çelik Cad. Hükümet Konağı Kat/3 25300 Pasinler/ERZURUM - 0(442) 661 35 45

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.