ERZURUM PASİNLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ KENAN KAYA´NIN YARIYIL TATİL MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ KENAN KAYA´NIN YARIYIL TATİL MESAJI

 

              2016-2017 Eğitim Öğretim yılı birinci dönemini tamamladığımız bugünde tüm öğrenci ve öğretmenlerimize hayırlı tatiller diliyorum.

              Eğitim ve öğretimin temel amacı topluma yararlı bireyler yetiştirmektir. Pasinler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak topluma yararlı bireylerin yetiştirilmesinin yanında Ülkemizin ve milletimizin bekasına katkı sağlayacak başarılı evlatlar yetiştirmeyi hedefliyor ve daha nitelikli ve etkin bir eğitim için çalışıyoruz.

 

              Değerli Öğretmenim,   Yüce yaratanın ve devletimizin bize verdiği bu ulvi görevle değerli nesiller yetiştirmek için bütün yüreğinizi ortaya koyarak yaptığınız bu kutlu vazifede her zaman yanınızdayız. Ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkaracağınıza kalben inanıyor ve evlatlarımızı ülkemizin milli, manevi ve insani değerleriyle yoğrulmuş bireyler olarak yetiştireceğinizden eminiz.

 

              Kıymetli Velilerimiz;  Evlatlarımızın Büyük Türkiye’mizin milli, manevi ve insani değerlerini bilen başarılı birer öğrenci olabilmesi bizim için de çok önemli. Çocuklarımızın başarılarını sadece karne notları, teşekkür ve takdir belgeleriyle değerlendirmeyelim. Öğrencilerimizi davranış ve tutumlarıyla da değerlendirmemiz daha doğru olacaktır.  

Unutmayalım; yürütmeye çalıştığımız eğitim öğretim faaliyetlerinden daha fazla verim alabilmemiz için veli, okul, öğretmen ve öğrenci iletişimi çok önemlidir. Siz kıymetli velilerimizin, öğrencilerimizin eğitimlerine vereceğiniz destek evlatlarımızın başarılarını daha da arttıracaktır.


             Sevgili Öğrencilerimiz,Almış olduğunuz karneler sizlerin kişiliğinizin ve zekânızın göstergesi değil bir dönem içerisinde yapmış olduğunuz çalışmaların karşılığıdır. İnanıyorum ki sizler, ülkemizin milli, manevi ve insani değerlerine bağlı, tarihine, milletine ve devletine sahip çıkan gençler olarak yetişeceksiniz. Bu değerlere sahip çıkmak için okuyan, çalışan, araştıran, bilgi ve becerilerini sürekli olarak yenileyen topluma yararlı bireyler olmanızı sağlayacaktır. Sevgili öğrencilerimiz, başarılarınızın artarak devamını diliyor; sizlerle gurur duyduğumuzu ve her zaman yanınızda olacağımızı bilmenizi istiyorum.

 

Kasımpaşa Mahallesi Şehit İshak Çelik Cad. Hükümet Konağı Kat/3 25300 Pasinler/ERZURUM - 0(442) 661 35 45

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.