ERZURUM PASİNLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Pasinler İmam Hatip Lisesi Hafızlık Yarışmasında Bölge Birincisi Oldu.

     Pasinler İmam Hatip Lisesi Hafızlık Yarışmasında Bölge Birincisi Oldu.

Anadolu İmam Hatip Liseleri arası  Kur´an´ın Genç Muhafızları Hafızlık yarışması bölge finali 09.04.2017 tarihinde Gümüşhane´de yapıldı. Yarışmaya okulumuz öğrencilerinden Hafız Yunus Emre AĞVERANLI Erzurum il birincisi olarak katıldı.

Merkez Kemaliye Camiinde Fatih Anadolu İmam Hatip Lisesi organizasyonunda düzenlenen yarışmaya Gümüşhane, Erzurum, Erzincan, Ardahan, Bayburt, Bingöl, Iğdır, Kars, Ağrı, Muş illerinden öğrenciler katıldı. Yarışma sonucunda öğrencimiz Hafız Yunus Emre AĞVERANLI bölge birinciliği elde etmiştir.

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Yusuf Akbaş ve Belediye Başkanı Ercan Çimen, yarışmaya katılan ve öğrencilere emek veren herkese teşekkür etti.

Pasinler İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Kenan KAYA ve Okul Müdürümüz  Yakup AZBAY; emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini ve mayıs 13 Mayıs’ta yapılacak olan Türkiye finalinde  Pasinler’e Türkiye birinciliği hediye etmek istediklerini belirtti.

 

 

 

Kasımpaşa Mahallesi Şehit İshak Çelik Cad. Hükümet Konağı Kat/3 25300 Pasinler/ERZURUM - 0(442) 661 35 45

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.