ERZURUM PASİNLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Pasinler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı Mezuniyet Töreni Coşkulu Bir Törenle Gerçekleştirildi.

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2015-2016 eğitim-öğretim yılı mezuniyet töreni coşkulu bir törenle gerçekleştirildi.
Pasinler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı Mezuniyet Töreni Coşkulu Bir Törenle Gerçekleştirildi.

Kız Meslek Lisesinden 2015-2016 yılında mezun olan 32 öğrenci, mezun olmanın sevincini kendilerini yalnız bırakmayan aileleriyle birlikte yaşadı. Pasinler Kültür Merkezinde gerçekleştirilen mezuniyet törenine, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri, Okul müdürleri, öğretmenlerimiz, öğrenciler ve aileleri katıldı. Mezuniyet töreni, diplomalarını alacak öğrencilerin yerlerine geçmesinin ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın okunmasıyla başladı.

Okul Müdürü Tuncer KURT, törene katılan herkese saygı ve sevgilerini ileterek, " Çağın gereklerine göre öğrencilerimizi maddi ve manevi yönden yetiştirmeye çalıştık. Bu mezuniyet ile öğrencilerimiz okullarından kopmayacaklardır." ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından protokol üyeleri ile İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Orhan BEYAZLI ve Şube Müdürü Aytekin KARABACAK tarafından derece ile mezun olan öğrencilere diploma takdim edildi. Tören, okul birincisinin pasta kesimi ve kep atmayla sona erdi. 

Kasımpaşa Mahallesi Şehit İshak Çelik Cad. Hükümet Konağı Kat/3 25300 Pasinler/ERZURUM - 0(442) 661 35 45

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.